Hodnocení zápasů 24.–29.4.2024

No, kde začít. Nastoupili jsme, troufám si říct, k nejtěžšímu zápasu a taky to tak vypadalo. Bylo to nejdelších 60 minut jaké jsme kdy zažili, nechyběly emoce, nadávky i pěsti. Byla to podívaná, jak pro fanoušky, tak i pro nás, z obou stran to byla drsná hra, tělo na tělo a šíleně fyzicky náročná. Kluci do toho dali opravdu všechno, i když nám hodně pomohli dva vlastní góly soupeře, nakonec jsme to ale dotáhli do vítězného konce a všem spadl kámen ze srdce. Hrajeme fotbal pro radost a ne jako soupeř, který si plete mládežnický fotbal s rugby. ⚽️💪

Jak je patrné z výsledku, utkání bylo velmi vyrovnané. Na obou stranách to byl souboj obran, které si plnily své povinnosti přesně tak, jak měly. Ani jeden tým neměl takovou útočnou kvalitu, aby se dostal do větší střelecké příležitosti, celý zápas se odehrával ve středu hřiště stylem nahoru-dolů. Naši borci na hřišti makali, ale pro vítězství je potřeba udělat ještě o jeden stupeň víc. Rozhodně jsme nebyli horším týmem, víme co je potřeba zlepšit, do dalších zápasů na tom zamakáme a porveme se o vítězství. ⚽️🔵🔴

branky: Chudoba, Kopecký, Rais Š.
Zápas se nám vůbec nevydařil ze všech hledisek, nevyužili jsme šance, darovali jsme soupeři laciné góly, prostě nic se nám nepovedlo. Musíme to hodit za hlavu a soustředit se na další zápas, který budeme hrát 4.5. doma proti Loučeni.

branky: Trampota 6x, Robovský 6x, Novák 3x, Piler 2x, Seňko 2x, Martínek S.
Taková utkání jsou spíše exhibiční, popravdě se přiznám, že ve skupině o titul jsem nečekal, že bychom mohli takový zápas odehrát. Nabízí se dvě verze, buď přijel soupeř výrazně oslaben, nebo se stále zlepšujeme. A já jsem přesvědčen, že B je správně💪🏼. Po prvních vstřelených brankách kluci soupeře načetli, pozičně pokryli celé hřiště a krásnou kombinační hrou celý zápas ovládli. Hosté si s balónem moc nezahráli, nebudu daleko, když řeknu, že držení míče jsme měli mezi 80-90%. A stejný počet střel se nám ještě nevešel mezi tyče. Nicméně to máme za sebou a nyní už soustředíme všechny naše myšlenky na středeční zápas, který bude naprosto odlišný, čeká nás souboj o bodové dotažení na první příčku tabulky. ⚽️🔵🔴

branka: Hanzlík
ŽK: Střelec

Zažil jsem největší trapas, když jsem v 10 letech dostal 11:1 od Bohemky a dnešní zápas se tomu vyrovnal, možná ho předčil! Suverénně nejhorší zápas za dobu co jsem v Městci! Tohle budu dlouho kousat. Vykáň byla jasně lepší a zaslouženě vyhrála! Pojďme si říct, že kdyby to bylo výraznějším rozdílem, tak by to bylo fér! Nemá cenu to dál rozmazávat! Tohle byla hodně studená sprcha!

branky: Krejčí, Jokl
ŽK: Štoček

Zápas byl velice vyrovnaný, soupeř se v 25 minutě dokázal po penaltě dostat do vedení 0:1 ale o 2 minuty později se nám podařilo dorovnat stav utkání, kdy gól vstřelil Ladislav Krejčí a do kabin se šlo za stavu 1:1. V druhém poločase jsme hned od začátku hodně bojovali a v 59 minutě jsme šli do vedení po krásném gólu Miloše Jokla. Zbytek zápasu jsme si pohlídali a soupeře v podstatě k ničemu nepouštěli. V utkání hráli převážně mladí kluci a hráli skvěle. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za odvedený výkon a fanouškům, že nás ve velkém počtu přišli podpořit.

branky: Říbek 3x, Pánek, Jirout
Přijel, pro nás neznámý soupeř, nevěděli jsme, co máme od něj čekat. Tým hrál krásně a díky proměněným šancím v druhé třetině jsme zklidnili hru. Naopak v závěrečné fázi zápasu nás soupeř často přehrával a také z toho skóroval. Domácí publikum nás hnalo za vítězstvím, moc děkujeme za fandění. SKMK ⚽