Ostrá/Lysá – SKMK „Dorost“ 3:6 (1:5)

V sobotu městecký dorost vyrazil k dalšímu velmi důležitému utkání. Utkali jsme se totiž s Ostrou/Lysou, která se nacházela v tabulce těsně za námi. Začátek zápasu nám vyšel na výbornou, když hned v druhé minutě otevřel náš gólový účet Matěj Novák, který po centru z pravé strany dokázal dostat míč do sítě. V 16. minutě se domácí dopustili faulu uvnitř velkého vápna na Lukáše Bindera. Balón si postavil Patrik Šoufek a z penaltového puntíku se nemýlil. Hned za dvě minuty se síť domácích vlnila zase. Prosadil se znovu Matěj Novák po krásné individuální akci a střelou za hranicí vápna upravil skóre na 0:3. Domácí tým v 23. minutě po nedůrazu v obraně dokázal snížit. Avšak již v 28. minutě jsme se mohli opět radovat z třígólového rozdílu, který nám zařídil Lukáš Binder dalekonosnou střelou, která zapadla do pravého horního rohu. V 44. minutě uzavřel první poločas Matěj Valášek razantní střelou k levé tyči. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:5.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že soupeře zatlačíme ještě víc a přidáme další branky, což se ale vůbec nestalo. Soupeř naopak dokázal korigovat dvěma rychlými góly a upravil tak stav na 3:5. Poslední slovo jsme však měli opět my a to po rohovém kopu Matěje Nováka, jenž krásně našel Patrika Šoufka, který hlavou upravil na konečných 3:6. V sobotu 30. 10. 2021 v 10:15 sehrajeme na domácím stadionu zápas s týmem FC Sellier & Bellot Vlašim „B“.

Sestava: Školník – Albrecht, Borecký, Douša – Dubský, Tůma, Novák, Křovina (Řehák), Binder – Valášek (Šuster), Šoufek
Góly: Šoufek 2x, Novák 2x, Binder, Valášek
ŽK: Douša