SKMK „Dorost“ – TJ Slavoj Vrdy 4:1 (1:0)

Po výhře ve Zruči nad Sázavou měl před sebou městecký dorost domácí utkání proti TJ Slavoj Vrdy. Začátek zápasu byl spíše vyrovnaný, ale postupně jsme hru začali ovládat a nedávali jsme soupeři žádné šance ke skórování. K první brance měl nejblíže Lukáš Binder, ale jeho střela pouze orazítkovala tyč. Až ve 37. minutě dokázal skórovat Patrik Šoufek, který dorážel míč odražený od břevna. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0.

Hned ve 47. minutě se nám podařilo skóre navýšit, když brankář hostí vyrazil míč k Matěji Dubskému, který zakončil do prázdné brány. Soupeř však zápas ještě nezahodil, a tak se mu po rohovém kopu v 62. minutě podařilo snížit na 2:1. Netrvalo dlouho a Patrik Šoufek svým centrem do vápna našel Matěje Dubského, který podruhé úspěšně zakončil. Bez gólu nechtěl zůstat ani Matěj Valášek, když jeho razantní střela za hranicí vápna skončila v síti. Konečný hvizd znamenal výhru 4:1! Příští týden nás čeká zápas v Ostré.

Sestava: Školník – Albrecht, Borecký, Douša (Šturma) – Dubský, Tůma, Novák (Hotovec), Křovina, Binder (Řehák) – Valášek, Šoufek
Góly: Dubský 2x, Šoufek, Valášek
ŽK: Dubský, Albrecht, Binder

SKMK „Dorost“ – TJ Slavoj Vrdy 4:1 (1:0)
Přesunout se na začátek