SKMK „A“ – SK Žiželice 6:1 (3:0)

Po nevydařeném utkání v Milovicích nás čekal soupeř ze samého chvostu tabulky. Pro zranění nemohl nastoupit Venca Střelec a dle dohody klubů ani Lukáš Kubelka. Do sestavy se naopak vrátil Lukáš Hartig a Láďa Táborský a v prvním poločase jsme se dostali do tříbrankového vedení po gólech Ondry Černovského, Míry Velenského a Martina Tůmy.

Druhý poločas začal opět rychlým gólem střidajícího Ládi Krejčího, který zvyšoval již na 4:0. V 50. minutě vstřelil svůj druhý gól Martin Tůma a brankostroj SKMK uzavřel Míla Havelka. V závěru pak hosté jen zkorigovali skóre, když v 89.min vstřelili jediný gól.

Sestava SKMK: Hampl – Táborský, Hartig (Novotný), Tyl, Poděbradský – Tůma, Černovský, Šmidrkal, Jokl (Havelka) – Velenský, Tošovský (Krejčí)
Branky: Černovský, Velenský, Tůma 2x, Krejčí, Havelka