AFK Pečky – SKMK „Dorost“ 2:1 (1:0)

Městecký dorost vyrazil po nevydařeném domácím utkání s Velkým Osekem k dalšímu těžkému venkovnímu zápasu. Zavítali jsme na půdu prvních Peček. Utkání v prvních minutách až na pár výjimek bylo velmi opatrné, bez chyb i šancí na obou stranách. Zápas vypadal takto až do 44. minuty když Lukáš Borecký sporně fauloval domácího hráče na hranici velkého vápna. Adam Školník bohužel nedosáhl na střelu z přímého kopu a do kabin jsme tedy šli za stavu 1:0 pro domácí.

Po poločase jsme na soupeře nastoupili a vytvořili si několik velkých šancí. V 59. minutě jednu z nich využil Lukáš Binder, když z levé strany přeloboval brankaře domácích. Vyrovnané skóre vydrželo až do 66. minuty, kdy po velké hrubce v obraně šli domácí opět do vedení. Soupeře jsme do konce zápasu tlačili a vytvořili si mnoho šancí, žádná však k velké smůle neskončila v síti. Utkání na půdě Peček tedy skončilo 2:1.

Sestava: Školník – Douša, Borecký, Dubský – Binder, Křovina, Šoufek, Tůma, Albrecht – Valášek, Hotovec (Ifka)
Góly: Binder
ŽK: Albrecht, Binder, Borecký, Křovina, Dubský