SKMK „A“ – Jíkev 1:4 (1:1)

První domácí zápas v letošní sezóně jsme si představovali jinak, jednak jsme chtěli zúročit dva body za remízy na venkovních hřištích a jednak jsme se chtěli ukázat před domácími diváky. Bohužel jsme šli na hřiště v poslepované obraně díky zraněním a navíc přijel soupeř velice kvalitní a fotbalový, který dokázal každou naši chybu trestat. My jsme vyhráli na gólové šance, ale ani jednu ze šesti jsme neproměnili. Za to hosté hned první využili. My jsme do poločasu vyrovnali, když jsme hrozili z rychlých brejků a po jednom takovém, jsme z penalty Honzou Šmidrkalem vyrovnali.

To bylo z naši strany za celý zápas vše a v druhé půli soupeř v klidu navýšil vedení až na hrozivých 1:4. My jsme dělali moc chyb a nebyli efektivní v koncovce a to rozhodlo. Teď je potřeba zabojovat v sobotu v Bílém Podolí a věřit, že se marodka vyprázdní.

Sestava SKMK: Hampl- Míča (Novák T.), Hartig, Hradečný M., Tůma- Havránek (Šoufek), Černovský, Šmidrkal (Dubský), Tošovský- Velenský, Jokl
branka: Šmidrkal