Hodnocení mistrovských utkání 13.-15.4.

branka: Robovský
K utkání jsme nastoupili již tradičně doplněni o kluky ze starší přípravky a tentokrát jsme čelili fyzicky i fotbalově vyspělejšímu týmu, což bylo na hře znát. Díky bojovnosti a nasazení jsme dlouho drželi těsný rozdíl, ale postupně se převaha soupeře prokázala, v útoku to měly naše malé pušky proti větším těžké, nicméně každým zápasem jsou na větším hřišti platnější. ⚽️🔵🔴

branka: Medřický
ŽK: Řehák
ČK: Moravec V.
Nevím, jak začít….každopádně od prvního hvizdu zápasu bylo jasné, že nemáme šanci vyhrát, bohužel… Nevím, jakým metrem to rozhodčí měřil, ale na straně domácích v prvním poločase faul na jasnou červenou (nebyla z toho ani ŽK)… jako nechci se vymlouvat na rozhodčí, ale ať si sáhnou do svědomí, toto utkání silně nezvládli… Teď k našemu výkonu – do 20. minuty se hrál celkem slušný fotbal, poté bohužel přišly excesy rozhodčích a utkání mělo bohužel rychlý spád… Góla jsme soupeři nadělili po špatném odkopu od branky a do 2. poločasu se šlo za stavu 1:0… druhý poločas jsme hráli dobře 15 minut a zdramatizovali utkání… zkuseli jsme to otevřít a dostali další dvě branky. Šance jsme měli, ale bohužel málo důrazná koncovka. Na závěr utkání perlička od rozhodčího – a to červená karta pro nás. Jsme aspiranti na vítěze soutěže, tak nám to rozhodčí ztěžují. Za týden doma musíme bodovat, toť vše!

branka: Martínek M.
ŽK: Chudoba, Štoček, Košťák
Dnešní zápas byl hodně náročný, prvních 30 minut nás soupeř tlačil a vytvářel si dobré šance a hodně rohů, ale kluci si s tím poradili. Změna přišla v 31 minutě, kdy Ondra Lehký vybojoval míč a krásným centrem našel Matěje Martínka, který uklidil míč do sítě a vedli jsme 1:0. Zbytek zápasu jsme fantasticky bránili a nepouštěli soupeře do takových šancí. Taky jsme měli šance, které jsme nevyužili, ale to nás nemuselo mrzet. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za fantastický výkon a ještě bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.

branky: Seňko 4x, Piler, Brož, Martínek A.
Další utkání jsme sehráli proti mladému, ale velmi rychlému týmu. Jejich styl hry byl velmi fotbalový, pohledný kombinační fotbal spolu s rychlostí nám dělal trochu starosti, ale díky naší poctivé práci dozadu jsme jejich útoky dokázali eliminovat. Zejména naše stoperská dvojce makala naplno a nevypustila jediný souboj o míč. Když jsme ale získali balón pod kontrolu, naše protiútoky soupeř nezachytával a dostávali jsme se až do zakončení. Po vytvoření poločasového náskoku jsme nepolevili a zodpovědným výkonem jsme si dokráčeli pro další odmakané vítězství ⚽️🔵🔴

branky: Hanzlík, Vobořil (penalta), Velenský
Obrovský kámen psychické úlevy ze srdce spadnul celému fotbalu v Městci. Minimálně všem lidem, kteří drží palce A-týmu. Čekal nás zápas, který byl pro nás snad nejdůležitější, který jsme doposud v sezóně hráli. My jsme museli, Sadská mohla. Od první minuty jsme byli aktivní, jednoznačně lepší. Hrozně nám pomohla krásná branka Hanzlíka na 1:0 a chyba hostujícího gólmana, která znamenala branku na 3:0. Půle byla tedy 3:0 a byl relativní klid. Kdyby zápas skončil 15:4, tak by to asi odpovídalo průběhu. Sadskou chválím za aktivní fotbal! Snažila se hrát, napadala, hrála prostě fotbal. Její šance z aktivity byly 100%. Lidé odcházeli a celý průběh si chválili! My jsme si uvědomili, že se nikdo neporazí sám, a proto musíme s pokorou přistupovat ke každému zápasu a začít navlékat naše korálky vítězství. Poslední věta k sudím. Takhle by to mělo vypadat!

branky: Krejčí 2x, Krejčík (vlastní), Jokl

branky: Malinová 3x, Novák, Nováková, Pánek, Říbek, Skoupý
Další zápas jsme přivítali Cidlinskou FA. Po rozpačitém úvodu a inkasovaní první branky, jsme začali hrát fotbal. Pár hezkých nahrávek a začalo to padat i do brány hostů, i když brankář hostů občas čaroval a hodně šancí zneškodnil. Po dostatečném náskoku si hráči trochu vyměnili pozice a bylo vidět, že jim to šlo. Zasloužená výhra byla zakončena vítězným pokřikem. Děkujeme divákům za fandění. ⚽SKMK⚽