TJ Sokol Družba Suchdol – SKMK „dorost“ 2:2 (2:1)

Dne 17. 4. vyrazil dorost do Suchdola, kde je nečekalo lehké utkání. Do zápasu jsme chtěli nastoupit s jasným cílem – porazit soupeře, odvést si 3 body domu a přiblížit se prvnímu místu. To se bohužel nestalo. Soupeř se hned ve 4. minutě dokázal dostat do vedení. Vyrovnat se nám vůbec nedařilo a soupeř toho naopak využil a ve 26. minutě dokázal zvýšit vedení na 2:0. Až ke konci poločasu se dokázal hlavičkou prosadit Patrik Šoufek po standardní situaci.

Ve druhém poločase jsme hráli lépe. Dokázali jsme vyhrávat souboje a víc jsme se dostávali k brance soupeře. V 83. minutě jsme dokázali srovnat stav utkání po menší sólové akci Matěje Valáška. K této vyrovnávací brance jsme se hodně nadřeli. Další branky hra nepřinesla, a proto zápas skončil 2:2.

Sestava: Školník – Albrecht, Borecký, Douša – Dubský, Křovina, Novák, Tůma, Binder – Valášek, Šoufek
Góly: Šoufek, Valášek
ŽK: Douša, Albrecht, Tůma, Šoufek