TJ Jíkev – SKMK „A“ 2:0 (1:0)

Na hřišti vedoucího týmu jsme předvedli jednoznačně nejlepší výkon jara. Bohužel pro nás se fotbal hraje na góly nikoliv na krásu. První poločas jsme začali opatrně a s respektem, jelikož se v domácím týmu jen hemžili hráči s prvoligovými zkušenostmi. Po dvaceti minutách jsme zjistili, že si můžeme dovolit mnohem víc, začali jsme napadat rozehrávku od stoperů a domácí hráči měli s našim důrazem problém. Za poločas jsme si vytvořili minimálně čtyři jasné gólové příležitosti a po jedné z nich, tisíciprocentní jsme z protiútoku obdrželi branku.

I do druhého poločasu jsme vlítli s chutí a dlouho nepouštěli domácí hráče za půlku. Bohužel přišla závěrečná půlhodinka a domácím se podařilo hru rozkouskovat a my se již nedostávali do šancí. Při závěrečné snaze o vyrovnání jsme otevřeli obranu a bývalý kanonýr Baníku Ostrava Maroš Klimpl svým druhým gólem rozhodl o vítězství 2:0. Skvělý zápas, z kterého můžeme vycházet i v dalších zápasech, jen se musíme zlepšit v koncovce. Důležitý nedělní zápas s Bílým Podolím je potřeba zvládnout za tři body.

Sestava SKMK: Hampl – Tošovský, Střelec, Tyl, Tůma – Janouch, Hradečný Z., Šmidrkal, Novák M. – Velenský, Jokl