Slavoj Vrdy – SKMK „A“ 3:1 (0:1)

V předehrávce ve Vrdech jsme odehráli dva rozdílné poločasy. První půle byla z naši strany dobrá, vstřelili jsme gól po pěkné kombinační akci, kterou zakončil Martin Tůma.

Druhý poločas to byla z naši strany nepochopitelná bída. Nedokázali jsme udržet míč a domácí brzy po pěkné individuální akci vyrovnali. Pak jsme po rohu vyrobili faul ve vápně a rázem to bylo 2:1 pro Vrdy. My jsme se dostali do čtyř šancí, ale nebylo z toho nic. Za stavu 2:1 jsme navíc neproměnili penaltu a domácí zvýšili po dalším rohu na 3:1. Z naši strany byla druhá půle hrozivá a snad si všichni vezmeme ponaučení do dalších zápasů.

sestava SKMK: Hampl – Táborský, Střelec, Borecký, Poděbradský – Havránek, Černovský, Šmidrkal, Tůma – Velenský, Jokl
střídali: Janouch, Ihnanitsyn, Tošovský