SKMK „dorost“ – Ostrá/Lysá 4:2 (0:0)

V sobotu 19.3. dorost otevřel po zimní přestávce jarní část ligy. Na domácím hřišti jsme přivítali Ostrou/Lysou. Na skvěle připraveném trávníku jsme se ale velice dlouho trápili. V prvním poločase to bylo spíše takové zjišťování, jak na tom po zimní přípravě jsme a do moc vyložených šancí jsme se nedostali, ale zároveň jsme do nich nepouštěli ani soupeře. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:0.

V druhé půli se s góly roztrhl pytel. Vedení se rychle ujala Ostrá/Lysá, a to už v 49. minutě. Odpověď z naší strany našel až v 63. minutě Patrik Šoufek, který střelou zpoza vápna propálil všechno, co mu stálo v cestě. Vedení nám bohužel nevydrželo dlouho a soupeř šel za pět minut opět do vedení po gólu ze standardní situace. Vyrovnat se nám ale podařilo hned vzápětí, a to konkrétně zase Patriku Šoufkovi, který z penalty vsítil již svůj 18. gól v sezóně. Od této chvíle jsme tempo zápasu už s klidem kontrolovali my a podle toho také dopadl výsledek. V 84. minutě uzmul vedení na naši stranu Matěj Valášek, po přihrávce mezi obránce a zkušeném zakončení na zadní tyč. Výhru korunoval Martin Křovina ml. po krásném přehození brankáře hostujícího týmu. Na tabuli tedy svítilo konečné skóre 4:2!

Sestava: Školník – Hotovec (Borecký), Křovina, Douša – Novák, Tůma, Šoufek, Řehák (Lehký), Binder – Valášek, Šturma
Góly: Šoufek 2x, Valášek, Křovina
ŽK: Křovina, Binder