TJ Slavia Louňovice – SKMK dorost 1:1 (1:1)

V neděli náš dorost vyrazil k druhému utkání v I.A třídě skupiny C, konkrétně na hřiště Slavie Louňovic. Do zápasu jsme nastoupili ve vítězné náladě z minulého kola, ale tu nám soupeř rychle změnil, když v 6. minutě krásnou střelou překonal Adama Školníka. Hned po dvou minutách jsme však dokázali odpovědět a po centru ze strany od Lukáše Bindera se trefil Tomáš Hotovec. Po zbytek poločasu jsme soupeře zatlačili, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:1.

Po poločase byl soupeř prvních 15 minut o něco aktivnější než my, vypracoval si i nějaké šance, ale žádnou jasnou gólovku. Po tomto těžkém úseku jsme opět začali udávat tempo hry. Soupeře jsme přehrávali jak to jen šlo, ale bohužel nám nepřálo vůbec štěstí. Matěj Valášek ani Lukáš Binder nedokázali proměnit samostatné úniky na brankáře domácích. Velkou šanci měl i Martin Křovina, kterého ze střední vzdálenosti skvěle vychytal brankář. Body se tedy dělily a konečné skóre zůstalo 1:1.

Sestava: Školník – Douša, Borecký, Dubský – Binder, Křovina, Tůma, Šoufek – Valášek, Albrecht (Hotovec)
Góly: Hotovec