SKMK „A“ – Sokol Semice 2:1 (1:1)

Dnes jsme s velkou pokorou nastupovali k utkání se Semicemi, které zatím procházeli soutěží jako nůž máslem. Nesmírná bojovnost celého týmu však přinesla ovoce a tři body jsou doma.

Hned ve 13. minutě se trefil z penalty Aleš Němec po faulu na Míru Velenského. Hosté byli více na míči a jejich standardky byly výborně zahrávány na vysoké hlavičkáře. Ve 36. minutě jsme bohužel z rychlého protiútoku dostali branku na 1:1. Druhou půli jsme na těžkém terénu ubojovali a po rohu se trefil parádně Míra Velenský. Zápas bolel, ale dnes jsme předvedli nesmírně obětavý výkon na všech postech.

Sestava: Sobota – Hradečný (Kafka) Hartig Synek Poděbradský Michal- Tošovský Tyl Šorm Janouch (Novák) -Velenský Němec Aleš (Binder)
Branky: Němec, Velenský