TJ Liblice – SKMK A 3:0 (1:0)

Jestli jsme po zápase ve Vrdech byli zklamáni z předvedené hry, dnes jsme zklamáni z výsledku. Hra především v první půli vypadala mnohem lépe a domácí jsme celý poločas drželi na dostřel branky. Ovládli jsme střed hřiště a naši útočníci se dostávali do šancí. Ve 35. min domácí obrana faulovala ve vápně Vaška Šorma a kopali jsme penaltu, kterou však domácí golman skvěle kryl. Za pět minut byl již domácí brankář překonán, ale obránce ve skluzu zabránil jistému gólu. Trest přišel ze standardky těsně před koncem poločasu a do šatny jsme šli za stavu 1:0. Druhá půle začala našim tlakem, ale gól dali domácí když jsme si opět nepohlídali standardku a lehká hlavička z ničeho nic skončila v síti. To bohužel zlomilo naši snahu a po druhé žluté Synka jsme již neměli síly na obrat. Tady jsme měli vyhrát, ale hraje se na góly a ty jsme nedali.
Sestava: Šoufek-Hradečný Hartig Synek Janouch- Tošovský (Míča) Černovský Šorm Němec-Velenský (Havránek) Krejčí (Novák)