SKMK – Jestřábí Lhota 3:3 (1:2)

V generálce na 1.B tř jsme nepředvedli výkon, který by snesl přísnější měřítko. V prvním poločase jsme se dostali do vedení, když po pěkné akci po pravém křídle zakončoval Igor Ročín. Hra domácího mužstva však byla celý poločas pomalá s celou řadou nepřesností, kdy hosté pouze čekali na chyby a z nich pak hrozili. Vyrovnávací branku vstřelili po rohovém kopu a dvě minuty před přestávkou po chybě v rozehrávce z brejku vstřelili vedoucí branku.
Do druhého poločasu nastoupila obměněná domácí sestava a Lukáš Němec parádní dělovkou srovnal na 2:2. Zanedlouho opět po pěkné křídelní akci se balón dostal k Pavlovi Míčovi, který mířil přesně a otočil výsledek na 3:2. Poslední slovo však měli hosté, kdy po zbytečném faulu kopali hosté penaltu a vyrovnali tak na konečných 3:3.

Sestava SKMK: Šádek – Táborský Synek Němec L. Janouch – Šusta Tyl Němec A Štěrba – Jizba Ročín
střídali: Havelka, Rygl, Havránek, Krejčí, Čihák, Míča
branky SKMK: Ročín, Němec L., Míča

V neděli 25.8. nás čeká 1.kolo 1.B tř, kdy zajíždíme na hřiště SEMIC, zač. utkání v 17:00!