Tenisové kurty

Tenisové kurty nabízí…

Tři plnohodnotné antukové kurty splňující pravidla tenisového sportu ITTF (rozměry, povrch, síť, atd..)+ 1 tréninkový kurt. Hlavní budova areálu pně zajišťuje potřeby sportovních návštěvníků.
Dámské a pánské šatny s celkovým sociálním zajištěním. Samozřejmostí je dostatek teplé vody v sociálním zařízení po celé hrací období duben – září případně říjen. Hrací plocha je každoročně obnovena 4 -6 t nové antuky. Kropení a zalévání kurtů je vylepšeno od roku 2018 dvěma poloautomatickými výsečovými postřikovači (dále se uvažuje a plánuje o dalším vylepšení této nezbytné technologie pro antukové dvorce). V zázemí budovy je i oddílová klubovna, která se využívá pro společenské akce hráčů klubu, ale i hostů. Celkově se areál nachází ve výborném prostředí sportovního centra města Městce Králové. V naprosté blízkosti se nachází koupaliště a fotbalový stadión SKMK.

Pravidla tenisového klubu, která byla schválena na poslední schůzi výboru platí pro všechny členy, ale i hosty klubu. Stačí jen uhradit poplatek za využívání sportoviště a každý má možnost hrát, a to při jakékoliv úrovni hry a výkonnosti.

Tenisové kurty
Přesunout se na začátek