AFK Pečky – SKMK 4:4 np 3:4 (2:2:)

Ve třetím kole jsme zavítali na hřiště dalšího nováčka 1.B třídy s cílem přivést jeden bod, vezeme body dva, ale přesto jsme si měli přivést body tři….Domácí povzbuzeni úspěšným vstupem do sezóny hned v páté minutě využili nákopu za obranu a nejlepší střelec domácích Růžička otevřel skóre. Z této rychlé branky jsme se dokázali rychle otřepat a záhy jsme mohli vyrovnat, ale domácí obrana vykopávala střelu Igora Ročína z brankové čáry. Převzali jsme iniciativu ve středu hřiště a byli jsme lepším týmem. Vyrovnání přišlo po střele Ondry Černovského. Ve 40 minutě jsme předvedli povedenou akci, kdy po několika přihrávkách ve středu hřiště na jeden dotek, Ondra Černovský nádherně vysunul Jardu Krále, který utekl domácí obraně a zvýšil na 2:1. V první půli padl ještě jeden gól, když se v poslední minutě trefil domácí hráč a šlo se do kabin za stavu 2:2. Ve druhé půli jsme začali výborně a během deseti minut se dvakrát trefil Igor Ročín. Nejprve dorážel střelu Ondry Černovského a po dvou minutách bezpečně proměnil samostatný nájezd. Bohužel jsme od 60 minuty nechali hrát domácí a neudrželi jsme míč na kopačkách. Domácí se dostávali dlouhými balóny k našemu pokutovému území a v 64 minutě po chybě brankáře snížili na 3:4. Za deset minut bylo již vyrovnáno, když centr před branku ve skluzu domácí útočník usměrnil do branky. Poté jsme zvýšili aktivitu a opět jsme mohli vstřelit vítěznou branku, když především střela Dominika Vocáska a volej Igora Ročína v poslední minutě volaly po gólu. Utkání tak skončilo 4:4 a na řadu přišel penaltový rozstřel, který jsme vyhráli 4:3 a zaslouženě získali i druhý bod.

Sestava SKMK: Šádek-Táborský, Blažek, Tyl, Novotný – Vocásek, Černovský, Hradečný Z., Král – Ročín, Jizba

Branky SKMK: Ročín 2, Král, Černovský