SKMK A – FK Kavalier Sázava 3:0(2:0)

V prvním zápase před početným publikem, jsme nastoupili s jednoznačným cílem, odehrát to vzadu na nulu a vstřelit nějaký ten gól. Povedlo se obojí a důležité tři body jsou doma i přesto, že v sestavě chyběl Míra Velenský, Roman Kafka a Igor Ročín naskočil až na druhý poločas. Hosté za celý zápas nevystřelili na branku, ani se nedostali do šance. První branku jsme vstřelili již ve druhé minutě, kdy po krásné přihrávce od Ondry Černovského se dostal do samostatného úniku Jarda Král a bezpečně proměnil, 1:0. Druhý gól vstřelil Ondra Černovský z pokutového kopu, když byl faulován Martin Jizba. 2:0 Druhý poločas jsme se ještě více zatáhli do obranného bloku, hosté byli více na míči a nám přestala fungovat mezihra. Dostávali jsme se však do protiútoků a jeden z nich bezpečně proměnil Igor Ročín. 3:0 Druhý poločas probíhal za silného deště a bouřky, ale ani to neohrozilo první výhru a zasloužené tři body, které si celý tým zasloužil. Poděkování patří samozřejmě divákům za skvělou atmosféru.

Sestava SKMK: Chrastný- Táborský Blažek Hradečný M. Novotný- Vocásek Černovský Hradečný Z. Tůma- Král Jizba střídali: Ročín, Poděbradský branky SKMK: Král, Černovský, Ročín