Hodnocení zápasů 5.–9.6.2024

Další středa a taky další zápas ve kterém jsme hostili nejsilnější tým tabulky a to Slovan Lysá nad Labem. První třetina byla od obou týmu poměrně vyrovnaná, byly vidět krásné přihrávky, obranné akce a výborná spolupráce všech hráčů. Do druhé třetiny už to šlo ztěžka, z naší strany ubývalo akcí a bohužel i zakončení na bránu. Do třetí třetiny, taky té nejhorší, už jsme nastoupili s hlavou dole a úplně jsme přestali hrát. Naše kluky ,po všech vyhraných zápasech, prohra rozhodila a to byl ten zlom, kdy už nebylo cesty zpět, ale jedeme dál, musíme se naučit prohrávat a takové zápasy k tomu potřebujeme. Hlavu vzhůru! 💙SKMK❤️

branky: Říbek, Trampota
S červeným týmem jsme vyrazili na hřiště lídra skupiny o 9-16 místo a upřímně musím uznat, že jsou na vrcholu zaslouženě. Věděli jsme, že si domů nejspíše body neodvezeme, proto jsme si dali do zápasu individuální cíle a ty jsme postupně plnili. První poločas byl v režii domácích, po vstřelení dvou rychlých branek se zklidnili a my jsme hráli druhé housle. V pauze jsme hodili výsledek za hlavu a do druhé půlky jsme si řekli, že utkání nevypustíme a budeme bojovat i za nepříznivého stavu až do poslední minuty. A za tu bojovnost a nasazení zaslouží všichni hráči obrovskou pochvalu ⚽️🔵🔴

branky: Robovský 3x, Piler, Seňko
Další velmi důležitý zápas, který jsme v cestě za titulem odehráli na Bohemce v Poděbradech. Utkání s rezervami bývají nevyzpytatelná, nikdy není dopředu jasné, kolik postaví hráčů z áčka a jak bude utkání probíhat. V posledním společném jarním zápase jsme je přehráli, ale tak nějak jsme tušili, že do druhého trochu posílí, a tak se také stalo. Hráli rychlý kombinační fotbal, stejně tak jako my, zápas to byl opravdu krásný. Těžiště jsme se snažili držet na polovině soupeře, díky naší poctivé práci v obraně jsme všechny jejich útoky eliminovali a rychle zakládali šance, ze kterých jsme se dostávali do střeleckých pozic. V poločase jsme vedli o tři branky, klid byl tedy na naší straně, nicméně utkání zdaleka nebylo rozhodnuto, domácí se nevzdávali a ve druhé půli dost kousali. My jsme ale nepolevili, do poslední minuty borci makali na plný pecky a poctivou prací jsme si došli pro 3 body. Poslední dva zápasy jsou ještě před námi, se třetím a s druhým týmem v tabulce. Pro zisk titulu potřebujeme ještě jeden bod, jsme sakra blízko, uděláme všechno pro to, abysme si ho zajistili hned v úterní dohrávce ⚽️🔵🔴

branky: Král, Kučera, Štál, Chudoba, Kopecký, Rulc + vlastní
Dorost zajížděl na poslední utkání sezóny na hřiště do Loučeně. Soupeř je beznadějně poslední a zápas podle toho vypadal. V poklidném tempu jsme vyhráli 7:0 po gólech Krále, Kučery, Štála, Chudoby, Kopeckého a Rulce a došli si pro 3 body. Sezónu jsme tak zakončili na prvním místě tabulky. Klukům chci za celou sezónu poděkovat a těším se na příští ročník 2024/2025. Děkuji také divákům za podporu v domácích, ale i venkovních zápasech.

branky: Sabó, Dubský, Binder
Čekal nás poslední domácí zápas a to proti posledním Chlebům. První poločas jsme se hodně trápili s koncovko, vůbec se nám nedařilo míč poslat do sítě až ve 42 minutě, kdy to tam konečně spadlo a do šaten se šlo za stavu 1:0. Druhý poločas jsme byli jasně lepším týmem. Dirigovali jsme tempo hry a se soupeřem jsme si dělali co chtěli. Ještě jsme přidali dvě branky a vyhráli jsme 3:0. Děkuju všem hráčům za výkon a fanouškům, že nás přišli podpořit. V sobotu 15.6. nás čeká poslední zápas sezony v Kněžicích.

branky: Robovský 4x, Piler 3x, Trampota 3x, Kolář 2x, Brož, Kučera
A JE HOTOVO!!!
Jeden z nejdůležitějších zápasů, který nám mohl v předposledním kole zajistit titul a přinést klid do souboje s druhým Slovanem. Výsledek vypadá až příliš jednoznačně, nicméně musím uznat, že soupeř nehrál vůbec špatně. Když byli na míči, snažili se kombinovat, krásnými narážečkami se dostali až k naší obraně, ale ta pro ně byla jako závora. Celý zápas jsme na soupeře vyvíjeli neustálý pressing, s čímž si nedokázali poradit a dělali chyby. Když jsme následně získali balón pod kontrolu my, nebylo snadné nám ho odebrat, dostávali jsme se do střeleckých pozic a zakončovali. Nevěřil jsem, že dokážeme hrát takhle aktivně celých 70 minut, ale borci mě přesvědčují každým zápasem, jak fotbalově rostou, smekám před nimi, jak se dokážou nahecovat a jít si za svým cílem. Titul je doma, oslavy začaly a budou velký… ⚽️💙❤️

Netradičně v úterý, jsme nastoupili k poslednímu zápasu a zajížděli jsme až do dalekých Všejan. Odehráli jsme nejkrásnější a nejodmakanější zápas sezóny, opravdu byla vidět radost, jak od nás trenérů, tak od našich svěřenců. Bylo vidět jak si kluci zápas užívají, přesné přihrávky, dobře posazené střely a klid na kopačkách. Samozřejmě se ještě našly nějaké chybky, zůstávali nám vzadu volní hráči a z toho jsme dostali většinu gólů. Se sezónou a bohužel i s půlkou našich kluků, kteří už přecházejí do starší kategorie, jsme se rozloučili snad nejlépe, jak jsme mohli. Výhrou. Kluci děkujeme! 💙SKMK❤️