Hodnocení zápasů 4.4.-8.4.2024

branky: Bláha 2x, Piler, Seňko
V odložené dohrávce prvního kola jsme na domácím hřišti přivítali hráče ze Semic a očekávali jsme velmi vyrovnaný souboj. Konečně jsme zažehnali marodku a mohli na hřiště vyběhnout v sestavě, která tvoří jádro „modrého“ týmu a na naší hře to bylo velmi znát. Zabezpečená obrana nedělala chyby, celé těžiště hry jsme prakticky drželi na útočné polovině a po vstřelených bankách jsme utkání kontrolovali a došli jsme si pro hladké vítězství. ⚽️🔵🔴

branky: Moravec 2x
První jarní zápas po kvalitní přípravě jsme odehráli proti jednomu z nejtěžších soupeřů – řekl bych spíše proti Chlumci než Lovčicím, ale to je věc soupeře, jak se chce prezentovat. My se soustředíme na svůj výkon a ten nebyl dobrý zejména druhý poločas. Chválím kluky za prvních 20 minut zápasu. Co mě štve je to, že vstřelíme gól a hned za 2-3 minuty dostaneme, tam hraje roli nezkušenost a zbrklost hráčů, na tom musíme zapracovat! Prohráli jsme s Chlumcem, který byl o třídu výše a v obranné fázi jsme byli nedůrazní. Teď je důležité přepnout hlavy na další utkání a jít si pořád za stejnými cíli. Chválím výkon mladších žáků a Moravce.

Kluci z ml. žáků (6x) s podporou čtyř kluků ze st. přípravky uhráli slušný výsledek. Bylo to fyzicky náročné. V závěru nás hodně podržel brankář Adam Martínek, byly to nervy. Ale i pod závěrečným tlakem jsme si dokázali vytvořit dvě další šance, které si zasloužili skončit gólem. Nestalo se, nevadí, jedeme dál. Sportu zdar! 😀

branky: Štál, Kopecký, Rais Š., Lehký 2x
Zápas se odehrál na hřišti v Netřebicích. Hru jsme měli celou dobu pod kontrolou a zaslouženě zvítězili. Jsem rád, jak kluci k zápasu přistoupili, i přes hodně nekvalitní hřiště. Velice si vážíme podpory fanoušků, kteří nás do Netřebic přijeli podpořit.
SKMK ⚽🔵🔴

branky: Robovský 3x, Martínek S. 2x, Martínek A., Trampota
Z tohoto utkání jsme měli před zápasem velký respekt a proto jsme se snažili nic nepodcenit. I přes úmorné vedro se naši borci zdravě vyhecovali a byť měli někteří v nohách dopolední zápas za starší žáky, na hřišti nechali všechno a svou poctivostí a důrazem v soubojích jsme soupeře fotbalově přehráli. Za stavu 1:0 proměnili domácí pokutový kop a vypadalo to, že je to nakopne, ale naše odpověď trvala pouhou minutu. Opět jsme se ujali vedení a systémovou prací jsme soupeře téměř nepustili do žádných větších akcí. Za tu předvedenou bojovnost zaslouží celý tým obrovskou pochvalu, tohle byl ten fotbal, který chceme hrát. ⚽️🔵🔴

Já ani nevím jak začít?! Ač to beru zprava, zleva, tak nevím jak to hodnocení uchopit. V zápase, kdy oba týmy věděly oč jde. Nikdo nechtěl udělat chybu, a proto se hrál opatrný fotbal, kterému nepřidalo ani obrovské vedro. Minimum šancí na straně domácích přebilo minimum šancí na naší straně. Když už jsem si myslel, že máme navrch a něco tam spadne, tak přišla genialita Honzy Kamlacha. Remízový zapas skončil šťastněji pro domácí. Klukům vyčítám jiskru, kterou jsme do toho nedali. Semice chtěly asi víc. Chce to zvednout hlavu a začít do zápasu vnášet víc bojovnosti. Fotbalově je vše v pořádku, ale něco tomu chybí. Čeká nás velmi těžké, ale hlavně důležité utkání se Sadskou. Bude to velký nápor na psychiku. Posledním dechem gratuluji soupeři ke třem bodům a výkonu na hraně možností!

branky: Matoušek, Sabó
ŽK: Albrecht, Jokl, Křovina, Matoušek, Míča, Poděbradský

Do Sadské se jelo na zápas proti dobře připravenému týmu. Sadská roli favorita potvrdila a těžila z našich chyb. Hodně šancí skončilo na tyči a nebo mimo. Borci odehráli zápas a bojovali až do konce. Máme se stále v čem zlepšovat. Jedeme dál SKMK.