AFK Nehvizdy – SK Městec Králové 2:2 (1:1)

Netradičně v neděli vyrazil dorost k poslednímu zápasu podzimní části sezóny do Nehvizd. Podle postavení v tabulce vše nasvědčovalo tomu, že jedeme pro 3 body a soupeře snadno přehrajeme. Soupeř byl však skvěle připravený takticky a nám se nedařilo hrát to, co umíme nejlépe. Bohužel již ve 4. minutě Lukáš Borecký zapříčinil penaltu. Adam Školník si na balon i sáhl, ale zabránit gólu nedokázal. V 28. minutě se nevyrovnal jenom stav penalt na obou stranách, ale i skóre. Patrik Šoufek se z penaltového puntíku nemýlil.

V 56. minutě jsme dokázali i otočit vývoj zápasu a to po centru, když se míč odrazil před Patrika Šoufka, který opět s přehledem zakončil. Vedení jsme však neudrželi a v 63. minutě domácí srovnali na 2:2. S podzimní částí se tedy loučíme remízou.

Děkujeme také trenérovi, fanouškům a realizačnímu týmu za jejich podporu a čas.

sestava SKMK: Školník – Borecký, Douša, Albrecht – Dubský, Novák, Šoufek, Křovina, Hotovec – Binder, Valášek
branky: Šoufek 2x