SKMK „Dorost“ – TJ Sokol Družba Suchdol 2:0 (0:0)

První mistrovské utkání a zároveň premiéra v krajské soutěži vyšla městeckému dorostu na výbornou. Už od první minuty se hrál velmi vyrovnaný zápas a jediné vedení si připsal soupeř třemi žlutými kartami. Stav v poločase byl tak 0:0.

Do druhé půle jsme nastoupili s menšími změnami mezi hráči základní sestavy. To hned v úvodu přineslo své ovoce a domácí se po hezké akci mohli radovat z prvního gólu, který vstřelil ve 47 minutě Patrik Šoufek. Netrvalo dlouho a po kombinaci z autového vhazování se skóre díky Matějovi Valáškovi navýšilo na 2:0. Ke konci domácím docházely síly, ale dorost si své vedení udržel a mohl se tak radovat z první výhry nad TJ Sokol Družba Suchdol 2:0.

Sestava: Školník – Dubský, Borecký, Douša – Novák, Křovina, Tůma, Hotovec, Binder – Šoufek, Valášek
Góly: Šoufek, Valášek