Pátek – SKMK 3:0 (1:0)

Jeli jsme do Pátku bodovat, ale po zásluze jsme nezískali ani bod. První poločas byl ještě z naší strany jakžtakž zvládnutý, domácí jsme k ničemu nepustili a vytvořili jsme si několik zajímavých situací, ale nevytěžili jsme z nich vůbec nic. Pak přišel sporný roh a ikdyž jsem před zápasem upozorňoval na standardky domácích, prohrávali jsme gólem do šatny 1:0. Do druhého poločasu jsme museli vystřídat oba střední záložníky a od té chvíle se nám hra úplně rozpadla. Když se domácí trefili z přímého kopu, bylo rozhodnuto. Neměli jsme sílu na zvrat a domácí v pohodě dokráčeli pro vítězství.

Sestava: Sobota – Hradečný Hartig Synek Štěrba – Tošovský Tyl ( Novák) Němec (Kafka) Janouch ( Šoufek) – Velenský (Novotný) Ročín