FC Bílé Podolí – SKMK A 2:1 (1:1)

Bohužel jsme odjeli bez bodového zisku, když minimálně bod jsme si zasloužili. K zápasu jsme odjeli bez šesti hráčů základní sestavy, doplněni dorostenci, ale na to se vymlouvat nechceme. V prvním poločase jsme měli vést 3:0 a nikdo by se nedivil. Několikrát jsme se po křídlech dostali po kombinaci až před domácího brankáře, ale chyběl nám důraz ve vápně. Po jedné takové akci jsme se dostali Igorem Ročínem do vedení. Domácí nám dali gól do šatny z první střely na bránu.
Druhý poločas byl obdobný jako první, opět jsme neproměnili několik šancí a domácí se v závěru dostali do rychlého brejku, který proměnili. Je to škoda, ale hrajeme dál, musíme zaváhání napravit za týden. Chtěl bych poděkovat všem za maximální bojovnost.
Sestava: Chrastný – Rygl ( Havránek)Němec Blažek Poděbradský – Janouch Sabo Synek Hartman – Velenský Ročín
Branka: Igor Ročín