SK Městec Králové – TJ SOKOL ŠKVOREC 2:3 (2:1) Pen: 2:4

V posledním podzimním zápase jsme chtěli doma bodovat. Celý první poločas jsme byli jednoznačně lepší a vedli jsme již 2:0 po perfektně zahraných standardkách Igora Ročína. Pak jsme trochu polevili a dostali taky ze standardky gól a to ještě Kamil Chrastný chytil penaltu. Bohužel jsme neproměnili další šance a hosté v druhé půli převzali
iniciativu a nakopávanými balóny nás zatlačili do hlubokého bloku. Bohužel v 90. minutě jsme dostali z další standardky vyrovnávací gól a penaltovou loterii lépe zvládli hosté. Z jednoho bodu jsme zklamaní, ale klukům není co vytknout, nechali na hřišti všechno, za což jim patří poděkování. Teď se hlavně musíme dát zdravotně do pořádku, zrelaxovat a odpočinout na chvíli od fotbalu.

Děkujeme také všem fanouškům a doufám, že i na jaře budou našim dvanáctým hráčem.

Sestava: Chrastný- Poděbradský Blažek Novotný (Radek Libánský) Vocásek (Janouch)- Tůma Černovský Hradečný Kafka (Tyl) – Velenský Ročín ( Libánský Ruda)